0
0

Dobrý den, pane Schwarz, děkuji za provedení injektáže. Vaše akce ,,Injektážník k čerpadlu zdarma“ je opravdu při tom našem velkém objemu prací výhodná.Váš technik byl velice ochotný a vysvětlil nám vše ohledně doprovodních prací. Bohužel naše zdi poněkud hodně žerou, tak nestačilo ani 5KG navíc, co měl jako rezervu, ale to se nedá nic dělat, zbytek si doinjektujeme sami. Zdá se mi, že se na cihlách v úrovni injektáže začínají objevovat suché fleky, je to možné? Chtěl jsem se zeptat, když budeme dávat bítumen na postižené zdivo kolem dokola, tak jestli ho rovnou nedat i na nově udělané podkladní betony. Na tom budou trámky zasypané sypaným polystyrenem a OSB desky. Jedná se o plochu cca 28m2. Díky V.Němec

  • You must to post comments
0
0

Dobrý den pane Němec. To brzké vysychání je možné (již po dvou dnech?, asi tak.), zejména jak popisujete v blízkosti linie injektáže. Kapilární vzlínající vlhkost je již přerušena silně hydrofobní látkou silan/siloxanem obsažený v AquaStop Creamu a tak začíná zdivo postupně vysychat. Jinak co se týče té vodorovné plošné hydroizolace AquaStop Bitumen 2K aplikovat na podkladový beton je dobré řešení, jelikož náš AquaStop Bitumen 2K nejen, že je hydroizolační hmota, ale vytváří i protiradonovou bariéru. Je to hydroizolace bez spojů, tzn. bezešvá, flexibilní, dobře Vám přilne k podkladu i s vytažením na svislou konstrukci přes linií vrtů.

S přátelským pozdravem

Jiří Schwarz – jednatel společnosti
TRUMF sanace s.r.o.

  • You must to post comments
0
0

Dobrý den pane Němec. Technik mi předal objednávku na sanační materiály a já Vám k tomu připočítám AquaStop Bitumen 2K na tu plochu 28 m2 podkladového betonu podlahy. Myslím, že to do konce týdne stihneme.
S přátelským pozdravem
Jiří Schwarz – jednatel společnosti
TRUMF sanace s.r.o.

  • You must to post comments
0
0

Dobrý den, pane Schwarz,
díky za odpověď. Váš technik si psal, co vše bude ještě potřeba objednat na dodělání doprovodných prací. Předal Vám to? Potřeboval bych k tomu dopočítat ten Bitumen na podlahy a ideálně, aby to do konce týdne došlo, ať můžeme pokračovat.
Díky
V.Němec

  • You must to post comments
Showing 3 results
Your Answer

Please first to submit.