0
0

Dobrý den,

chtěl bych koupit Vámi nabízenou stěrkovou hydroizolaci Aquastop Bitumen, ale nikde nemůžu najít, jaká je spotřeba na 1m2.

Děkuji moc za odpověď.

S pozdravem Martin V.

  • You must to post comments
0
0

Dobrý den.
Orientační spotřeba AquaStop Bitumen 2K®
Izolace proti zemní vlhkosti: spotřeba stěrky 4 – 5 kg/m2. Izolace proti netlakové vodě: spotřeba stěrky 5 – 6 kg/m2. Izolace proti tlakové vodě: spotřeba stěrky 6 -7 kg/m2. Hydroizolační stěrka se nanáší ve dvou vrstvách s 24 hodinovou technologickou pauzou o konečné tloušťce vrstvy od 3mm do 5 mm, dle výše uvedeného použití. Vše je uvedeno v TL. viz tento odkaz: https://www.injektaz-zdiva-svepomoci.cz/wp-content/uploads/2017/11/TL-AquaStop-Bitumen-2K-2017.pdf
Dodáváme balení 32 kg a 3 kg.

S přátelským pozdravem
Jiří Schwarz

  • You must to post comments
0
0

Dobrý den,

prave jsem u vás objednal hydroizolaci. V technickem listu se píše ze na hydroizolaci proti tlakove vode je treba do prvni vrstvy vtlačit výztužnou mřížku ze skleněné tkaniny. Je tím myslena klasicka perlinka?

Děkuji moc.

Martin Veselý.
S pozdravem

MgA. Martin V

  • You must to post comments
0
0

Dobrý den. Do první vrstvy hydroizolační stěrky AquaStop Bitumen 2K, do ještě měkkého, nezatuhnuteho povrchu se pro zvýšení pevnosti lehce zatlačí hladítkem sklolaminátová mřížka, perlinka např. Perlinka VERTEX R117 10 x 1 m skelná tkanina 145 g/m2. Po technologické pauze cca 24 hodin se zhotoví finální druhá hydroizolační stěrková vrstva, každá vrstva v tloušťce 2 – 3 – 3,5 mm (dle účelu použití), a tím se docílí vyšší pevnosti této již tak mechanicky, ale chemicky odolné hydroizolační stěrky. Tím se obě dvě vrstvy včetně vyztužovací mřížky spojí v jeden vysoce pevný a neoddělitelný celek o tloušťce 4 – 7 mm.

S přátelským pozdravem

Jiří Schwarz

  • You must to post comments
Showing 3 results
Your Answer

Please first to submit.