0
0

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, zda bude mít nějaký, alespoň zanedbatelný význam, pokud bych provedl opakovanou injektáž do těch samých, navrtaných otvorů. Domek je postaven, zřejmě, z nepálených cihel. Zeď je až extrémně savá. Myslím, že ten krém vychlastá do 3 dnů (možná i dřív). Děkuji za odp.
P.S. – Také budu muset s vrtáním skončit asi o něco víc než 4cm před koncem, neboť cihly jsou poskládané dost halabala, abych neprojel skrz.

  • P.Krajčovič asked 3 roky ago
  • last edited 3 roky ago
  • You must to post comments
0
0

Dobrý den. To, že injektáž zhotovíte do zdiva z nepálených cihel je pro požadovaný výsledek velmi příznivé. Tím, že nepálené zdivo je více savé, je dispergace, šíření hydrofobizace opravdu rychlejší. Pokud zdivo nebude suché, což nepředpokládám, clony vznikající od jednotlivých vrtů se budou spolehlivě překrývat. To, že se injektážní krém Aquastop Cream bude rychleji šířit, dispergovat do nepáleného cihelného zdiva je spíše výhodou. Představa že se hydrofobní látka kdesi ztratí či nebude plnit svoji funkci je milná. Je tomu právě naopak. Clony v těchto savých materiálech jsou intenzivnější, širší a nevznikají ve zdivu nenasycené místa v linii injektáže. Opakovaná injektáž by byla zbytečná. Samozřejmě byste tím nic nezkazil, ale byly by to zbytečně navýšené finanční náklady. Zkracování vrtů moc nedoporučuji. Pokrácení vrtů o vice než 40 mm je myslím zbytečné a také nebudete dodržovat technologický postup pro náš systém. Předpokládám, že taková nerovnost u Vašeho zdiva nebude, aby docházelo při pokrácení o doporučených 40 mm k provrtání zdiva skrz, jak popisujete. Pokud byste chtěl ještě více načerpat informací pro injektáž nepáleného zdiva klikněte na tento odkaz: https://www.injektaz-zdiva-svepomoci.cz/poradna-sanace-vlhkeho-zdiva/stitky/nepalene-zdivo
S přátelským pozdravem
Jiří Schwarz

  • You must to post comments
Showing 1 result
Your Answer

Please first to submit.